Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi

Tam adres bilgisi Gülensu Mah. Mesut Cad. Okul Sok. 2 Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 376 83 95 şeklindedir. Firmality ile Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi telefon numarası kaçtır?

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi kayıtlarımıza göre telefon numarası 0216 376 83 95 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi nasıl gidilir?

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Gülensu Mah. Mesut Cad. Okul Sok. 2 Maltepe, İstanbul aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi