Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak Çiğ Köfte

Bağlarbaşı Mah. Feyzullah Cad. 106 Maltepe, İstanbul

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tam adres bilgisi Bağlarbaşı Mah. Feyzullah Cad. 106 Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0535 256 94 59 şeklindedir. Firmality ile Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak iletişim hattı nedir?

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak, iletişim hattı 0535 256 94 59 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak Bağlarbaşı Mah. Feyzullah Cad. 106 Maltepe, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Ömer Aybak

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi