Meşhur Çiğ Köfteci İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Meşhur Çiğ Köfteci

Tam adres bilgisi Kanarya Mah. Birlik Cad. Atmaca Sok. 8 Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 599 00 14 şeklindedir. Firmality ile Meşhur Çiğ Köfteci konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Meşhur Çiğ Köfteci konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Meşhur Çiğ Köfteci konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Meşhur Çiğ Köfteci, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Meşhur Çiğ Köfteci hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Meşhur Çiğ Köfteci iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Meşhur Çiğ Köfteci iletişim numarası 0212 599 00 14 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Meşhur Çiğ Köfteci yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Meşhur Çiğ Köfteci adresi Kanarya Mah. Birlik Cad. Atmaca Sok. 8 Küçükçekmece, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Meşhur Çiğ Köfteci detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Meşhur Çiğ Köfteci

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi