Mis Döner & Kebap Salonu Adana ilimizin Ceyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Ceyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Ceyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Mis Döner & Kebap Salonu

Tam adres bilgisi Burhaniye Mah. Kızılay Cad. 6/H Ceyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 612 77 77 şeklindedir. Firmality ile Mis Döner & Kebap Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Mis Döner & Kebap Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Mis Döner & Kebap Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Mis Döner & Kebap Salonu, Adana Ceyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Mis Döner & Kebap Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Mis Döner & Kebap Salonu irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Mis Döner & Kebap Salonu ile irtibata geçmek için, 0322 612 77 77 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Mis Döner & Kebap Salonu detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Mis Döner & Kebap Salonu nasıl gidilir?

Mis Döner & Kebap Salonu Burhaniye Mah. Kızılay Cad. 6/H Ceyhan, Adana aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Mis Döner & Kebap Salonu ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Ceyhan > Dönerciler > Mis Döner & Kebap Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi