Muhlis Döner Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Muhlis Döner

Tam adres bilgisi Dağlıoğlu Mah. Obalar Cad. 253 Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 365 49 45 şeklindedir. Firmality ile Muhlis Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Muhlis Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Muhlis Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Muhlis Döner, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Muhlis Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Muhlis Döner iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Muhlis Döner iletişim numarası 0322 365 49 45 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Muhlis Döner yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Muhlis Döner yol tarifi için Dağlıoğlu Mah. Obalar Cad. 253 Seyhan, Adana olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Muhlis Döner detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Muhlis Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi