Nerkom Çiğ Köfte Mersin ilimizin Akdeniz ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Akdeniz ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Akdeniz çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Nerkom Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Cami Şerif Mah. İstiklal Cad. 24/B Akdeniz, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 238 04 14 şeklindedir. Firmality ile Nerkom Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Nerkom Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Nerkom Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerkom Çiğ Köfte, Mersin Akdeniz çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Nerkom Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Nerkom Çiğ Köfte iletişim hattı nedir?

Nerkom Çiğ Köfte, iletişim hattı 0324 238 04 14 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Nerkom Çiğ Köfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Nerkom Çiğ Köfte konumu nerededir?

Nerkom Çiğ Köfte konumu Cami Şerif Mah. İstiklal Cad. 24/B Akdeniz, Mersin adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Nerkom Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Akdeniz > Çiğ Köfte > Nerkom Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi