Nerkom Çiğ Köfte Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Yenişehir ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Yenişehir çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Nerkom Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Cumhuriyet Mah. 16 Cad. Biçen Türk Apt. Dk:12/B Yenişehir, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0533 619 75 01 şeklindedir. Firmality ile Nerkom Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Nerkom Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Nerkom Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerkom Çiğ Köfte, Mersin Yenişehir çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Nerkom Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Nerkom Çiğ Köfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Nerkom Çiğ Köfte iletişim numarası 0533 619 75 01 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Nerkom Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Nerkom Çiğ Köfte adresi Cumhuriyet Mah. 16 Cad. Biçen Türk Apt. Dk:12/B Yenişehir, Mersin ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Nerkom Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Yenişehir > Çiğ Köfte > Nerkom Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi