Nerkom Çiğköfte Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Yenişehir ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Yenişehir çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Nerkom Çiğköfte

Tam adres bilgisi Cumhuriyet Mah. 16 Cad. Biçen Türk Apt. Dk:12/B Yenişehir, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 325 89 99 şeklindedir. Firmality ile Nerkom Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Nerkom Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Nerkom Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerkom Çiğköfte, Mersin Yenişehir çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Nerkom Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Nerkom Çiğköfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Nerkom Çiğköfte iletişim numarası 0324 325 89 99 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Nerkom Çiğköfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Nerkom Çiğköfte adresi Cumhuriyet Mah. 16 Cad. Biçen Türk Apt. Dk:12/B Yenişehir, Mersin ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Nerkom Çiğköfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Yenişehir > Çiğ Köfte > Nerkom Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi