Oba Piknik Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Oba Piknik

Tam adres bilgisi Metin Oktay Mah. Tekman Cad. 6/C Esat, Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 436 62 98 şeklindedir. Firmality ile Oba Piknik konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Oba Piknik konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Oba Piknik konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Oba Piknik, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Oba Piknik hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Oba Piknik irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Oba Piknik ile irtibata geçmek için, 0312 436 62 98 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Oba Piknik detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Oba Piknik yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Oba Piknik yol tarifi için Metin Oktay Mah. Tekman Cad. 6/C Esat, Çankaya, Ankara olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Oba Piknik detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Oba Piknik

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi