Oburıx Döner Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Oburıx Döner

Tam adres bilgisi İşçi Blokları Mah. 1516. Cad. 7/G Üçgen Çrş. Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 220 20 26 şeklindedir. Firmality ile Oburıx Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Oburıx Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Oburıx Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Oburıx Döner, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Oburıx Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Oburıx Döner irtibat numarası nedir?

Oburıx Döner, irtibat numarası 0312 220 20 26 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Oburıx Döner detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Oburıx Döner yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Oburıx Döner yol tarifi için İşçi Blokları Mah. 1516. Cad. 7/G Üçgen Çrş. Çankaya, Ankara olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Oburıx Döner detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Oburıx Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi