Oburum Döner Köfte Evi Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Oburum Döner Köfte Evi

Tam adres bilgisi Harbiye Mah. Sokullu Mehmet Paşa Cad. 37/D Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 478 53 93 şeklindedir. Firmality ile Oburum Döner Köfte Evi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Oburum Döner Köfte Evi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Oburum Döner Köfte Evi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Oburum Döner Köfte Evi, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Oburum Döner Köfte Evi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Oburum Döner Köfte Evi irtibat numarası nedir?

Oburum Döner Köfte Evi, irtibat numarası 0312 478 53 93 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Oburum Döner Köfte Evi detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Oburum Döner Köfte Evi konumu nerededir?

Oburum Döner Köfte Evi konumu Harbiye Mah. Sokullu Mehmet Paşa Cad. 37/D Çankaya, Ankara adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Oburum Döner Köfte Evi detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Oburum Döner Köfte Evi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi