Ömer Usta İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Ömer Usta

Tam adres bilgisi Barış Mah. Akdeniz Cad. 15/A Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 854 09 19 şeklindedir. Firmality ile Ömer Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ömer Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ömer Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ömer Usta, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ömer Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ömer Usta irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Ömer Usta ile irtibata geçmek için, 0212 854 09 19 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Ömer Usta detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Ömer Usta konumu nerededir?

Ömer Usta konumu Barış Mah. Akdeniz Cad. 15/A Beylikdüzü, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Ömer Usta detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Ömer Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi