Ömer Usta Çiğ Köfte Bayburt ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Bayburt Merkez ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Bayburt Merkez çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Ömer Usta Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Şeyhhayran Mah. Cumhuriyet Cad. 30 Bayburt Merkez, Bayburt şeklindeyken, telefon numarası 0458 211 34 80 şeklindedir. Firmality ile Ömer Usta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ömer Usta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ömer Usta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ömer Usta Çiğ Köfte, Bayburt Merkez çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ömer Usta Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ömer Usta Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Ömer Usta Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0458 211 34 80 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Ömer Usta Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Ömer Usta Çiğ Köfte nasıl gidilir?

Ömer Usta Çiğ Köfte Şeyhhayran Mah. Cumhuriyet Cad. 30 Bayburt Merkez, Bayburt aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Ömer Usta Çiğ Köfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Bayburt > Merkez > Çiğ Köfte > Ömer Usta Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi