On Numara Çiğ Köfte Mersin ilimizin Silifke ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Silifke ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Silifke çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

On Numara Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Göksu Mah. 66 Sok. 7 Silifke, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 713 11 60 şeklindedir. Firmality ile On Numara Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

On Numara Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. On Numara Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

On Numara Çiğ Köfte, Mersin Silifke çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. On Numara Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

On Numara Çiğ Köfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden On Numara Çiğ Köfte iletişim numarası 0324 713 11 60 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

On Numara Çiğ Köfte nasıl gidilir?

On Numara Çiğ Köfte Göksu Mah. 66 Sok. 7 Silifke, Mersin aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için On Numara Çiğ Köfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Silifke > Çiğ Köfte > On Numara Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi