Oses Çiğ Köfte Mersin ilimizin Erdemli ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Erdemli ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Erdemli çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Oses Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Akdeniz Mah. Kazım Karabekir Cad. Erdemli, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0505 153 30 13 şeklindedir. Firmality ile Oses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Oses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte, Mersin Erdemli çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Oses Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Oses Çiğ Köfte telefon numarası kaçtır?

Oses Çiğ Köfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0505 153 30 13 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte nasıl gidilir?

Oses Çiğ Köfte Akdeniz Mah. Kazım Karabekir Cad. Erdemli, Mersin aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Oses Çiğ Köfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Erdemli > Çiğ Köfte > Oses Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi