Oses Çiğ Köfte Mersin ilimizin Toroslar ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Toroslar ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Toroslar çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Oses Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Sağlık Mah. Kuvayi Milliye Blv. 148 Toroslar, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 321 21 30 şeklindedir. Firmality ile Oses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Oses Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfte, Mersin Toroslar çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Oses Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Oses Çiğ Köfte iletişim hattı nedir?

Oses Çiğ Köfte, iletişim hattı 0324 321 21 30 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Oses Çiğ Köfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Oses Çiğ Köfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Oses Çiğ Köfte Sağlık Mah. Kuvayi Milliye Blv. 148 Toroslar, Mersin adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Toroslar > Çiğ Köfte > Oses Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi