Oses Çiğ Köfteci Osman Usta İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Oses Çiğ Köfteci Osman Usta

Tam adres bilgisi Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. 111 D:15 Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 417 47 22 şeklindedir. Firmality ile Oses Çiğ Köfteci Osman Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfteci Osman Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Oses Çiğ Köfteci Osman Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfteci Osman Usta, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Oses Çiğ Köfteci Osman Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Oses Çiğ Köfteci Osman Usta iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Oses Çiğ Köfteci Osman Usta iletişim numarası 0216 417 47 22 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Oses Çiğ Köfteci Osman Usta konumu nerededir?

Oses Çiğ Köfteci Osman Usta konumu Küçükyalı Mah. Bağdat Cad. 111 D:15 Maltepe, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Oses Çiğ Köfteci Osman Usta detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Oses Çiğ Köfteci Osman Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi