Oses Çiğ Köfteci Osman Usta İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Oses Çiğ Köfteci Osman Usta

Tam adres bilgisi Gürpınar Mah. Pazar Sok. 68/C Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 880 06 30 şeklindedir. Firmality ile Oses Çiğ Köfteci Osman Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfteci Osman Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Oses Çiğ Köfteci Osman Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Oses Çiğ Köfteci Osman Usta, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Oses Çiğ Köfteci Osman Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Oses Çiğ Köfteci Osman Usta telefon numarası kaçtır?

Oses Çiğ Köfteci Osman Usta kayıtlarımıza göre telefon numarası 0212 880 06 30 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Oses Çiğ Köfteci Osman Usta nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Oses Çiğ Köfteci Osman Usta Gürpınar Mah. Pazar Sok. 68/C Beylikdüzü, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Oses Çiğ Köfteci Osman Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi