Oses Çiğköfte Gümüşhane ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Gümüşhane Merkez ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gümüşhane Merkez çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Oses Çiğköfte

Tam adres bilgisi Karaer Mah. Ahmet Ziyauddin Gümüşhanevi Cad. 5/C Gümüşhane Merkez, Gümüşhane şeklindeyken, telefon numarası 0456 213 09 99 şeklindedir. Firmality ile Oses Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Oses Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Oses Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Oses Çiğköfte, Gümüşhane Merkez çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Oses Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Oses Çiğköfte telefon numarası kaçtır?

Oses Çiğköfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0456 213 09 99 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Oses Çiğköfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Oses Çiğköfte Karaer Mah. Ahmet Ziyauddin Gümüşhanevi Cad. 5/C Gümüşhane Merkez, Gümüşhane adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gümüşhane > Merkez > Çiğ Köfte > Oses Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi