Ova Döner Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Ova Döner

Tam adres bilgisi Mustafa Kemal Mah. 2124. Sok. Dk:12-16 Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 219 49 99 şeklindedir. Firmality ile Ova Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ova Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ova Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ova Döner, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ova Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ova Döner iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Ova Döner iletişim numarası 0312 219 49 99 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Ova Döner nasıl gidilir?

Ova Döner Mustafa Kemal Mah. 2124. Sok. Dk:12-16 Çankaya, Ankara aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Ova Döner ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Ova Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi