Ova Yaprak Döner Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Keçiören ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Keçiören dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Ova Yaprak Döner

Tam adres bilgisi Tepebaşı Mah. Sanatoryum Cad. 120 İncirli, Keçiören, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 361 78 80 şeklindedir. Firmality ile Ova Yaprak Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ova Yaprak Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ova Yaprak Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ova Yaprak Döner, Ankara Keçiören dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ova Yaprak Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ova Yaprak Döner iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Ova Yaprak Döner iletişim numarası 0312 361 78 80 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Ova Yaprak Döner konumu nerededir?

Ova Yaprak Döner konumu Tepebaşı Mah. Sanatoryum Cad. 120 İncirli, Keçiören, Ankara adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Ova Yaprak Döner detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Keçiören > Dönerciler > Ova Yaprak Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi