Özel Döner Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Özel Döner

Tam adres bilgisi Fidanlık Mah. Mithatpaşa Cad. 37 Yenişehir, Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 435 96 80 şeklindedir. Firmality ile Özel Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Özel Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Özel Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Özel Döner, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Özel Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Özel Döner irtibat numarası nedir?

Özel Döner, irtibat numarası 0312 435 96 80 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Özel Döner detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Özel Döner nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Özel Döner Fidanlık Mah. Mithatpaşa Cad. 37 Yenişehir, Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Özel Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi