Özen Börek Döner Salonu Gürselpaşa Şubesi Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Tam adres bilgisi Gürselpaşa Mah. Aliya İzzet Begoviç Blv. 48 Vizyon City Dk:1/C Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 503 00 87 şeklindedir. Firmality ile Özen Börek Döner Salonu Gürselpaşa Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Özen Börek Döner Salonu Gürselpaşa Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Özen Börek Döner Salonu Gürselpaşa Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Özen Börek Döner Salonu Gürselpaşa Şubesi, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Özen Börek Döner Salonu Gürselpaşa Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Özen Börek Döner Salonu Gürselpaşa Şubesi telefon numarası nedir?

Özen Börek Döner Salonu Gürselpaşa Şubesi kayıtlarımıza göre telefon numarası 0322 503 00 87 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Özen Börek Döner Salonu Gürselpaşa Şubesi nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Özen Börek Döner Salonu Gürselpaşa Şubesi Gürselpaşa Mah. Aliya İzzet Begoviç Blv. 48 Vizyon City Dk:1/C Seyhan, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Özen Börek Döner Salonu Gürselpaşa Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi