Özge Piknik Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Özge Piknik

Tam adres bilgisi Kızılay Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. 17/A Maltepe, Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 229 80 35 şeklindedir. Firmality ile Özge Piknik konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Özge Piknik konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Özge Piknik konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Özge Piknik, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Özge Piknik hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Özge Piknik irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Özge Piknik ile irtibata geçmek için, 0312 229 80 35 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Özge Piknik detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Özge Piknik konumu nerededir?

Özge Piknik konumu Kızılay Mah. Gazi Mustafa Kemal Blv. 17/A Maltepe, Çankaya, Ankara adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Özge Piknik detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Özge Piknik

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi