Özlek Döner Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Keçiören ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Keçiören dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Özlek Döner

Tam adres bilgisi Tepebaşı Mah. Fatih Cad. 99/N Keçiören, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 314 65 65 şeklindedir. Firmality ile Özlek Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Özlek Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Özlek Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Özlek Döner, Ankara Keçiören dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Özlek Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Özlek Döner iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Özlek Döner iletişim numarası 0312 314 65 65 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Özlek Döner nasıl gidilir?

Özlek Döner Tepebaşı Mah. Fatih Cad. 99/N Keçiören, Ankara aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Özlek Döner ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Keçiören > Dönerciler > Özlek Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi