Özmenler Çiğ Köfte Yozgat ilimizin Boğazlıyan ilçesinde bulunmaktadır. Yozgat Boğazlıyan ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Yozgat Boğazlıyan çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Özmenler Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Yukarı Mah. Ali İhsan Kadıoğlu Cad. 16 Boğazlıyan, Yozgat şeklindeyken, telefon numarası 0354 645 26 43 şeklindedir. Firmality ile Özmenler Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Özmenler Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Özmenler Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Özmenler Çiğ Köfte, Yozgat Boğazlıyan çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Özmenler Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Özmenler Çiğ Köfte iletişim hattı nedir?

Özmenler Çiğ Köfte, iletişim hattı 0354 645 26 43 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Özmenler Çiğ Köfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Özmenler Çiğ Köfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Özmenler Çiğ Köfte Yukarı Mah. Ali İhsan Kadıoğlu Cad. 16 Boğazlıyan, Yozgat adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Yozgat > Boğazlıyan > Çiğ Köfte > Özmenler Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi