Özyıldırım Döner & Kebap Salonu Dönerciler

Büyükkırım Mah. İstasyon Cad. 85 Ceyhan, Adana

Özyıldırım Döner & Kebap Salonu Adana ilimizin Ceyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Ceyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Ceyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Özyıldırım Döner & Kebap Salonu

Tam adres bilgisi Büyükkırım Mah. İstasyon Cad. 85 Ceyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 613 28 38 şeklindedir. Firmality ile Özyıldırım Döner & Kebap Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Özyıldırım Döner & Kebap Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Özyıldırım Döner & Kebap Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Özyıldırım Döner & Kebap Salonu, Adana Ceyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Özyıldırım Döner & Kebap Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Özyıldırım Döner & Kebap Salonu irtibat numarası nedir?

Özyıldırım Döner & Kebap Salonu, irtibat numarası 0322 613 28 38 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Özyıldırım Döner & Kebap Salonu detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Özyıldırım Döner & Kebap Salonu konumu nerededir?

Özyıldırım Döner & Kebap Salonu konumu Büyükkırım Mah. İstasyon Cad. 85 Ceyhan, Adana adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Özyıldırım Döner & Kebap Salonu detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Ceyhan > Dönerciler > Özyıldırım Döner & Kebap Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi