Pakumru Döner Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Keçiören ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Keçiören dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Pakumru Döner

Tam adres bilgisi Etlik Mah. Adnan Yüksel Cad. 72/C Keçiören, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 325 00 08 şeklindedir. Firmality ile Pakumru Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Pakumru Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Pakumru Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Pakumru Döner, Ankara Keçiören dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Pakumru Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Pakumru Döner irtibat numarası nedir?

Pakumru Döner, irtibat numarası 0312 325 00 08 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Pakumru Döner detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Pakumru Döner nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Pakumru Döner Etlik Mah. Adnan Yüksel Cad. 72/C Keçiören, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Keçiören > Dönerciler > Pakumru Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi