Park Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Park Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Kozyatağı Mah. Hilmi Paşa Sok. 2 Betoncu Kardeşler Apt. Dk:3 Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 464 03 04 şeklindedir. Firmality ile Park Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Park Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Park Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Park Çiğ Köfte, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Park Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Park Çiğ Köfte iletişim hattı nedir?

Park Çiğ Köfte, iletişim hattı 0216 464 03 04 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Park Çiğ Köfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Park Çiğ Köfte konumu nerededir?

Park Çiğ Köfte konumu Kozyatağı Mah. Hilmi Paşa Sok. 2 Betoncu Kardeşler Apt. Dk:3 Kadıköy, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Park Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Park Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi