Rıhtım Döner Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Rıhtım Döner

Tam adres bilgisi Bahçelievler Mah. Degol Cad. 67/I Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 213 13 53 şeklindedir. Firmality ile Rıhtım Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Rıhtım Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Rıhtım Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Rıhtım Döner, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Rıhtım Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Rıhtım Döner telefon numarası nedir?

Rıhtım Döner kayıtlarımıza göre telefon numarası 0312 213 13 53 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Rıhtım Döner nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Rıhtım Döner Bahçelievler Mah. Degol Cad. 67/I Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Rıhtım Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi