Samsat Çiğ Köfte Mersin ilimizin Bozyazı ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Bozyazı ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Bozyazı çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Samsat Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Merkez Mah. Alparslan Türkeş Blv. Saydam Pasajı Bozyazı, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 814 40 39 şeklindedir. Firmality ile Samsat Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Samsat Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Samsat Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Samsat Çiğ Köfte, Mersin Bozyazı çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Samsat Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Samsat Çiğ Köfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Samsat Çiğ Köfte iletişim numarası 0324 814 40 39 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Samsat Çiğ Köfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Samsat Çiğ Köfte Merkez Mah. Alparslan Türkeş Blv. Saydam Pasajı Bozyazı, Mersin adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Bozyazı > Çiğ Köfte > Samsat Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi