Samsat Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Samsat Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Merdivenköy Mah. Günaydın Sok. 32/A Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 565 66 61 şeklindedir. Firmality ile Samsat Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Samsat Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Samsat Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Samsat Çiğ Köfte, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Samsat Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Samsat Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Samsat Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0216 565 66 61 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Samsat Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Samsat Çiğ Köfte konumu nerededir?

Samsat Çiğ Köfte konumu Merdivenköy Mah. Günaydın Sok. 32/A Kadıköy, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Samsat Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Samsat Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi