Sarnıç Döner Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Sarnıç Döner

Tam adres bilgisi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2902. Sok. Sarnıç AVM Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 241 41 56 şeklindedir. Firmality ile Sarnıç Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Sarnıç Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Sarnıç Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Sarnıç Döner, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Sarnıç Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Sarnıç Döner telefon numarası nedir?

Sarnıç Döner kayıtlarımıza göre telefon numarası 0312 241 41 56 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Sarnıç Döner nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Sarnıç Döner Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2902. Sok. Sarnıç AVM Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Sarnıç Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi