Savor Döner Ankuva Avm Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Savor Döner Ankuva Avm

Tam adres bilgisi Üniversiteler Mah. 1597 Cad. Ankuva AVM Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 266 12 45 şeklindedir. Firmality ile Savor Döner Ankuva Avm konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Savor Döner Ankuva Avm konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Savor Döner Ankuva Avm konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Savor Döner Ankuva Avm, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Savor Döner Ankuva Avm hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Savor Döner Ankuva Avm telefon numarası nedir?

Savor Döner Ankuva Avm kayıtlarımıza göre telefon numarası 0312 266 12 45 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Savor Döner Ankuva Avm yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Savor Döner Ankuva Avm yol tarifi için Üniversiteler Mah. 1597 Cad. Ankuva AVM Çankaya, Ankara olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Savor Döner Ankuva Avm detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Savor Döner Ankuva Avm

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi