Semsür Çiğ Köfte Giresun ilimizin Alucra ilçesinde bulunmaktadır. Giresun Alucra ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Giresun Alucra çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Semsür Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Mesudiye Mah. Hürriyet Cad. 166/A Alucra, Giresun şeklindeyken, telefon numarası 0553 605 53 46 şeklindedir. Firmality ile Semsür Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Semsür Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Semsür Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Semsür Çiğ Köfte, Giresun Alucra çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Semsür Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Semsür Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Semsür Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0553 605 53 46 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Semsür Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Semsür Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Semsür Çiğ Köfte adresi Mesudiye Mah. Hürriyet Cad. 166/A Alucra, Giresun ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Semsür Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Giresun > Alucra > Çiğ Köfte > Semsür Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi