Serdar Döner Salonu Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Serdar Döner Salonu

Tam adres bilgisi Yurt Mah. Mavi Blv. 61/A Burak Apt. Çukurova, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 228 64 00 şeklindedir. Firmality ile Serdar Döner Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Serdar Döner Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Serdar Döner Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Serdar Döner Salonu, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Serdar Döner Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Serdar Döner Salonu irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Serdar Döner Salonu ile irtibata geçmek için, 0322 228 64 00 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Serdar Döner Salonu detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Serdar Döner Salonu nasıl gidilir?

Serdar Döner Salonu Yurt Mah. Mavi Blv. 61/A Burak Apt. Çukurova, Adana aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Serdar Döner Salonu ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Serdar Döner Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi