Şerife Bacı Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Şerife Bacı Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Barış Mah. Atatürk Blv. 51/2 Sürmen Center AVM Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 872 59 99 şeklindedir. Firmality ile Şerife Bacı Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Şerife Bacı Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Şerife Bacı Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Şerife Bacı Çiğ Köfte, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Şerife Bacı Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Şerife Bacı Çiğ Köfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Şerife Bacı Çiğ Köfte iletişim numarası 0212 872 59 99 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Şerife Bacı Çiğ Köfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Şerife Bacı Çiğ Köfte Barış Mah. Atatürk Blv. 51/2 Sürmen Center AVM Beylikdüzü, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Şerife Bacı Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi