Şifa Köfte Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunmaktadır. Gaziantep Şehitkamil ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gaziantep Şehitkamil çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Şifa Köfte

Tam adres bilgisi Yeşilova Mah. Eski Dülük Cad. 8 Şehitkamil, Gaziantep şeklindeyken, telefon numarası 0342 323 14 84 şeklindedir. Firmality ile Şifa Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Şifa Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Şifa Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Şifa Köfte, Gaziantep Şehitkamil çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Şifa Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Şifa Köfte iletişim hattı nedir?

Şifa Köfte, iletişim hattı 0342 323 14 84 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Şifa Köfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Şifa Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Şifa Köfte adresi Yeşilova Mah. Eski Dülük Cad. 8 Şehitkamil, Gaziantep ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Şifa Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gaziantep > Şehitkamil > Çiğ Köfte > Şifa Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi