Şimşek Aspava Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Şimşek Aspava

Tam adres bilgisi Kocatepe Mah. Mithat Paşa Cad. 58/B Yenişehir, Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 419 67 00 şeklindedir. Firmality ile Şimşek Aspava konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Şimşek Aspava konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Şimşek Aspava konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Şimşek Aspava, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Şimşek Aspava hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Şimşek Aspava telefon numarası nedir?

Şimşek Aspava kayıtlarımıza göre telefon numarası 0312 419 67 00 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Şimşek Aspava nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Şimşek Aspava Kocatepe Mah. Mithat Paşa Cad. 58/B Yenişehir, Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Şimşek Aspava

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi