Şıra İskender & Döner Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Şıra İskender & Döner

Tam adres bilgisi Kurtuluş Mah. 64019 Sok. 65 Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 458 00 88 şeklindedir. Firmality ile Şıra İskender & Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Şıra İskender & Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Şıra İskender & Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Şıra İskender & Döner, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Şıra İskender & Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Şıra İskender & Döner irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Şıra İskender & Döner ile irtibata geçmek için, 0322 458 00 88 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Şıra İskender & Döner detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Şıra İskender & Döner nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Şıra İskender & Döner Kurtuluş Mah. 64019 Sok. 65 Seyhan, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Şıra İskender & Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi