Sırrı Usta Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Sırrı Usta Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Beşyol Mah. Eski Londra Asfaltı 21/B Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 541 78 80 şeklindedir. Firmality ile Sırrı Usta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Sırrı Usta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Sırrı Usta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Sırrı Usta Çiğ Köfte, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Sırrı Usta Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Sırrı Usta Çiğ Köfte telefon numarası kaçtır?

Sırrı Usta Çiğ Köfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0212 541 78 80 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Sırrı Usta Çiğ Köfte nasıl gidilir?

Sırrı Usta Çiğ Köfte Beşyol Mah. Eski Londra Asfaltı 21/B Küçükçekmece, İstanbul aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Sırrı Usta Çiğ Köfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Sırrı Usta Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi