Sobe Döner & Izgara Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Sobe Döner & Izgara

Tam adres bilgisi Aşağı Öveçler Mah. 1324 Cad. 3/A Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 473 40 90 şeklindedir. Firmality ile Sobe Döner & Izgara konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Sobe Döner & Izgara konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Sobe Döner & Izgara konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Sobe Döner & Izgara, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Sobe Döner & Izgara hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Sobe Döner & Izgara iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Sobe Döner & Izgara iletişim numarası 0312 473 40 90 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Sobe Döner & Izgara nasıl gidilir?

Sobe Döner & Izgara Aşağı Öveçler Mah. 1324 Cad. 3/A Çankaya, Ankara aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Sobe Döner & Izgara ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Sobe Döner & Izgara

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi