Sorr Çiğ Köfte Cennet Şubesi İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Sorr Çiğ Köfte Cennet Şubesi

Tam adres bilgisi Cennet Mah. Alpaslan Cad. 25 Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 426 57 85 şeklindedir. Firmality ile Sorr Çiğ Köfte Cennet Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Sorr Çiğ Köfte Cennet Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Sorr Çiğ Köfte Cennet Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Sorr Çiğ Köfte Cennet Şubesi, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Sorr Çiğ Köfte Cennet Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Sorr Çiğ Köfte Cennet Şubesi iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Sorr Çiğ Köfte Cennet Şubesi iletişim numarası 0212 426 57 85 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Sorr Çiğ Köfte Cennet Şubesi nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Sorr Çiğ Köfte Cennet Şubesi Cennet Mah. Alpaslan Cad. 25 Küçükçekmece, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Sorr Çiğ Köfte Cennet Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi