Star 2 Çiğköfte İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Star 2 Çiğköfte

Tam adres bilgisi Cennet Mah. Hürriyet Cad. 82 Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 424 24 75 şeklindedir. Firmality ile Star 2 Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Star 2 Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Star 2 Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Star 2 Çiğköfte, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Star 2 Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Star 2 Çiğköfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Star 2 Çiğköfte iletişim numarası 0212 424 24 75 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Star 2 Çiğköfte konumu nerededir?

Star 2 Çiğköfte konumu Cennet Mah. Hürriyet Cad. 82 Küçükçekmece, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Star 2 Çiğköfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Star 2 Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi