Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası Çiğ Köfte

Atatürk Mah. 31067. Sok. 6 Mezitli, Mersin

Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası Mersin ilimizin Mezitli ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Mezitli ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Mezitli çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası

Tam adres bilgisi Atatürk Mah. 31067. Sok. 6 Mezitli, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 359 29 22 şeklindedir. Firmality ile Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası, Mersin Mezitli çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası iletişim numarası 0324 359 29 22 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası nasıl gidilir?

Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası Atatürk Mah. 31067. Sok. 6 Mezitli, Mersin aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Mezitli > Çiğ Köfte > Şükrü Usta Çiğ Köfte Dünyası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi