Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu Dönerciler

Ulus Mah. Hastane Cad. 3 Ceyhan, Adana

Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu Adana ilimizin Ceyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Ceyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Ceyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu

Tam adres bilgisi Ulus Mah. Hastane Cad. 3 Ceyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 611 52 00 şeklindedir. Firmality ile Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu, Adana Ceyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu irtibat numarası nedir?

Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu, irtibat numarası 0322 611 52 00 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu Ulus Mah. Hastane Cad. 3 Ceyhan, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Ceyhan > Dönerciler > Tadım Kafeterya Ve Döner Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi