Tarihi Antep Çiğ Köfte Hatay Şubesi Çiğ Köfte

Cemal Gürsel Mah. Bahriye Üçok Cad. 4 Samandağ, Hatay

Tarihi Antep Çiğ Köfte Hatay Şubesi Hatay ilimizin Samandağ ilçesinde bulunmaktadır. Hatay Samandağ ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hatay Samandağ çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tam adres bilgisi Cemal Gürsel Mah. Bahriye Üçok Cad. 4 Samandağ, Hatay şeklindeyken, telefon numarası 0545 480 53 47 şeklindedir. Firmality ile Tarihi Antep Çiğ Köfte Hatay Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tarihi Antep Çiğ Köfte Hatay Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tarihi Antep Çiğ Köfte Hatay Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tarihi Antep Çiğ Köfte Hatay Şubesi, Hatay Samandağ çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tarihi Antep Çiğ Köfte Hatay Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tarihi Antep Çiğ Köfte Hatay Şubesi telefon numarası kaçtır?

Tarihi Antep Çiğ Köfte Hatay Şubesi kayıtlarımıza göre telefon numarası 0545 480 53 47 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Tarihi Antep Çiğ Köfte Hatay Şubesi nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Tarihi Antep Çiğ Köfte Hatay Şubesi Cemal Gürsel Mah. Bahriye Üçok Cad. 4 Samandağ, Hatay adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hatay > Samandağ > Çiğ Köfte > Tarihi Antep Çiğ Köfte Hatay Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi