Tarihi Antep Çiğ Köftecisi Mersin ilimizin Gülnar ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Gülnar ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Gülnar çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tarihi Antep Çiğ Köftecisi

Tam adres bilgisi Hacıpınar Mah. Atatürk Cad. 6 Gülnar, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 751 27 07 şeklindedir. Firmality ile Tarihi Antep Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Tarihi Antep Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Tarihi Antep Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Tarihi Antep Çiğ Köftecisi, Mersin Gülnar çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Tarihi Antep Çiğ Köftecisi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Tarihi Antep Çiğ Köftecisi iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Tarihi Antep Çiğ Köftecisi iletişim numarası 0324 751 27 07 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Tarihi Antep Çiğ Köftecisi nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Tarihi Antep Çiğ Köftecisi Hacıpınar Mah. Atatürk Cad. 6 Gülnar, Mersin adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Gülnar > Çiğ Köfte > Tarihi Antep Çiğ Köftecisi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi