Taşkale Çiğ Köfte Hatay ilimizin Antakya ilçesinde bulunmaktadır. Hatay Antakya ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hatay Antakya çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Taşkale Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. 15 Antakya, Hatay şeklindeyken, telefon numarası 0326 216 04 04 şeklindedir. Firmality ile Taşkale Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Taşkale Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Taşkale Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Taşkale Çiğ Köfte, Hatay Antakya çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Taşkale Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Taşkale Çiğ Köfte telefon numarası kaçtır?

Taşkale Çiğ Köfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0326 216 04 04 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Taşkale Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Taşkale Çiğ Köfte adresi Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. 15 Antakya, Hatay ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Taşkale Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hatay > Antakya > Çiğ Köfte > Taşkale Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi