Taşkale Çiğköfte Hatay ilimizin Antakya ilçesinde bulunmaktadır. Hatay Antakya ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hatay Antakya çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Taşkale Çiğköfte

Tam adres bilgisi Aksaray Mah. Dr. Mustafa Gençay Sok. 1/A Birlik Apt. Antakya, Hatay şeklindeyken, telefon numarası 0326 227 31 31 şeklindedir. Firmality ile Taşkale Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Taşkale Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Taşkale Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Taşkale Çiğköfte, Hatay Antakya çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Taşkale Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Taşkale Çiğköfte telefon numarası kaçtır?

Taşkale Çiğköfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0326 227 31 31 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Taşkale Çiğköfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Taşkale Çiğköfte Aksaray Mah. Dr. Mustafa Gençay Sok. 1/A Birlik Apt. Antakya, Hatay adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hatay > Antakya > Çiğ Köfte > Taşkale Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi